shopping-874974_640
0

Bądź modna, dbaj o ekologię!

No właśnie, dlaczego by nie być modnym, a jednocześnie zadbać o nasze środowisko? Można? Oczywiście, że można, wystarczy chcieć! Dzisiaj nie będzie o ubraniach, ale o torbach, bo nie wiem czy wiecie ale dobra torba to podstawa.

Nie mówię jedynie o torebkach, które używamy na co dzień, ale również o torbach, które służą nam podczas zakupów. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, szybkie zakupy w supermarkecie, kolejna jednorazowa torba bo tak wygodnie. Może i wygodnie ale na pewno nie dobrze, szczególnie nie dobrze dla środowiska. W końcu znajomy powiedział mi „weź dziewczyno nie kupuj tych jednorazówek, niszczysz środowisko i pieniądze wydajesz”, no i miał rację. Taka jedna siateczka to koszt załóżmy około 30 gr, spokojnie wydajemy w miesiącu na nie kilka złotych, a jak się zbierze cały rok to można kupić sobie za te pieniądze coś fajnego. No i postanowiłam będę dbała o ekologię. Już trochę to trwa i nawet wkręciłam się w to bardziej. Lubię zarażać też tym innych. A jeśli chodzi o torby eko na zakupy, jest taki wybór genialnych toreb, że aż szkoda nie mieć takiej jednej, bo prezentują się świetnie! Możemy być modne i dbać o ekologię, taki mały gest może wiele zmienić, wystarczy chcieć!

Powiem wam jeszcze, że zawszę cenię sklepy oferujące torebki ekologiczne, przyjemnie dostać zakupy zapakowane w taką torbę. Taką torbę można również wykorzystać w domu, do przechowywania ulubionych gadżetów, albo zabrać ją ze sobą na kolejne zakupy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>